O FIRMIE

Projekt powstał w 2013 roku z myślą o klientach mających na uwadze wysokie wymagania co do jakości produktu oraz opieki posprzedażowej. Projekt PROFITANK jest odpowiedzią na rozwój firm wykorzystujących paliwa, substancje chemiczne i inne w ilościach hurtowych.

Obsługujemy branże min takie jak Transport, Budownictwo, Rolnictwo oraz firmy komunalne. Wieloletnie doświadczenie w procesie sprzedaży oraz obsługi klientów biznesowych pozwala nam na wypracowanie długoletnich oraz trwałych relacji z naszymi kontrahentami. Firma w swojej ofercie posiada stacjonarne i mobilne zbiorniki do przechowywania paliw, systemy kontroli gospodarki paliwowej oraz akcesoria do dystrybucji paliwa oraz wiele innych produktów. Firma ma zasięg ogólnopolski oraz międzynarodowy co zaowocowało kontraktami min na Ukrainie.
Firma PROFITANK w ofercie posiada produkty firmy wielu producentów w tym KINGSPAN Światowego lidera w projektowaniu i produkcji wysokiej jakości, innowacyjnych, przyjaznych dla środowiska rozwiązań w zakresie bezpiecznego magazynowania i dystrybucji oleju napędowego, AdBlue® oraz wielu innych substancji. Dogodne formy finansowania sprzedaży oraz wynajmu są skierowane dla każdego klienta indywidualnie. O naszej jakości świadczą opinie wielu klientów, którzy z czystym sumieniem polecają nas innym.

Zapraszamy do współpracy!

Wszystkie nasze produkty możesz zakupić online! 

O NAS

PROFITANK powstał z myślą o klientach mających na uwadze wysokie wymagania co do jakości produktu oraz opieki posprzedażowej. Oferujemy atestowane dwupłaszczowe zbiorniki do przewozu i dystrybucji paliw.

Polityka prywatności

Regulamin sklepu internetowego
logo profitank

SZYBKI KONTAKT:

adres     Ul. Pokrzywno 4a,  61-315  Poznań

e-mail    biuro@profitank.pl

Numer telefonu   +48 793 003 330

godziny otwarcia     Pon -Pt:  8:00 - 16:00