OLEJ NAPĘDOWY

Zbiorniki dwupłaszczowe na olej napędowy są niezbędne do magazynowania materiałów ciekłych zapalnych, takich jak olej napędowy. W naszej ofercie znajdują się wysokiej jakości dwupłaszczowe zbiorniki, które pozwalają na bezpieczne magazynowanie i dystrybucję oleju napędowego. To doskonałe rozwiązanie dla firm i osób prywatnych posiadających pojazdy z silnikami wysokoprężnymi np. samochody, maszyny rolnicze oraz budowlane itp. Sprawdzą się idealnie w firmach transportowych i wszędzie tam, gdzie wystąpi potrzeba na wygodne tankowanie aut.

Czym dokładnie są zbiorniki dwupłaszczyznowe?

Zbiorniki dwupłaszczowe to zbiorniki, które składają się z dwóch warstw, wewnętrznej i zewnętrznej, oddzielonych przestrzenią powietrzną.

Zbiorniki dwupłaszczowe na olej napędowy zapewniają bezpieczeństwo magazynowania paliw w zależności od potrzeb użytkownika. Zbiorniki te są odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz zapewniają ochronę przed dostępem osób niepowołanych.

Zbiornik dwupłaszczowy powinien być przystosowany oraz wyposażony z wytycznymi UDT czyli nadzoru Urzędu Dozoru Technicznego. Urząd dozoru technicznego jest odpowiedzialny za zapewnienie bezpieczeństwa w magazynowaniu i dystrybucji oleju napędowego. Nasze zbiorniki powyżej pojemności 2500L posiadają poświadczenie wytwórcy oraz dokumentację odbiór fabryczny czyli zatwierdzenie typu UDT.

Nasze zbiorniki dwupłaszczowe na olej napędowy wykonane są z trwałego i odpornego na warunku atmosferyczne w tym UV polietylenu, co zapewnia długotrwałość ich użytkowania. Produkty oferowane w naszej ofercie są wysokiej jakości, przez co są przystosowane do bezpiecznego magazynowania i dystrybucji paliwa.

Jeśli potrzebujesz zbiornika dwupłaszczowego na olej napędowy, to zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem handlowym lub do naszego sklepu internetowego. Znajdziesz w naszej ofercie zbiorniki dwupłaszczowe na olej napędowy, które są dostępne w różnych rozmiarach i kształtach, w zależności od potrzeb użytkownika. Nasze produkty są wykonane z wysokiej jakości polietylenu i produkowane zgodnie z wytycznymi Urzędu Dozoru Technicznego.

Jeżeli masz pytania lub potrzebujesz oferty na zbiornik dwupłaszczowy na olej napędowy skonfigurowany zgodnie z Twoimi potrzebami zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem handlowym. Przedstawiciel przygotuje ofertę na zbiornik dwupłaszczowy na olej napędowy z wyposażeniem zgodnym z Twoimi oczekiwaniami i potrzebami. Mamy dla Ciebie zbiorniki dwupłaszczowe na olej napędowy zarówno z wyposażeniem podstawowym jak i wyposażone w najlepszy system kontroli tankowań dzięki któremu będziesz miał pełny nadzór nad Twoim paliwem.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7